Zpět nahoru

AlmaWin Prášek na praní levandule 4,6 kg

Velikost balení: 
4,6 kg
Země původu: 
Německo
Ekodrogérie: 
Certifikáty: 
Cena:841 Kč
Skladem
Náš kód: 
06069
EAN: 
4019555705786

Univerzální prací prostředek na praní bílého i barevného prádla s vůní levandule

Pro teplotu praní od 30°C do 95°C

Prášek je bez přidaných dráždivých chemikálií a je tak vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou, pro alergiky i malé děti.

Díky obsahu přírodních enzymů účinně odstraní i odolnou špínu už při nízkých teplotách. S rýžovým škrobem pro hebkost vašeho prádla a přírodními éterickými oleji pro příjemnou vůni. Má velmi dobrý změkčující účinek a proslužuje tak životnost pračky.

Dávkování: Podle míry znečištění přidejte na várku prádla 40-60 ml prášku. Dávkujte přímo do bubnu. Předpírání zpravidla není třeba. Důkladně vymáchejte.

TIP: K odstranění odolných skvrn doporučujeme přidat k prádlu AlmaWin Bělidlo, pro předpírku AlmaWin Čistící krém na praní a čištění. Skvrny před praním zaperte v ruce za pomoci žlučového mýdla či mýdla na skvrny Almawin.
 
Bez fosfátů, optických bělidel, plniv a konzervantů. Ekologicky odbouratelné. Dermatologicky testováno. 

Složení: 

5% <15% bleach oxygen-based soap (soap and vegetable oil soap*). <5% non-ionic surfactants (vegetable fatty alcohol sulfates), perfumes (natural essential lavender oil* and lavender oil*), linalool, enzymes (GM-free protease).

Další ingredience: Layer silicates, sodium carbonate, sodium bicarbonate, citric acid, sodium salts of polyaspartic acid, TAED (bleach), natural rice starch.

97% všech ingrediencí je přírodního původu