Zpět nahoru

Florascent Aroma esenciální sprej BENZOIN 30ml

Velikost balení: 
30ml
Země původu: 
Německo
Značka: 
Kosmetika: 
Cena:599 Kč
 
Náš kód: 
01612
EAN: 
4260070286117

APOTHECARY - vůně, které léčí

Aroma esenciální spreje – vůně pro tvořivou mysl

Při sestavování receptur pro přípravky APOTHECARY FLORASCENT jsme vycházeli z poznatků aromatologie – nauce o léčivé síle vůní. Aroma spreje FLORASCENT obsahují 100% přírodní esenciální oleje rozpuštěné v čistém, přírodním alkoholu. Tyto oleje jsou zpracovány do podoby spreje, který je díky svému ředění možné použít přímo na kůži nebo k osvěžení vzduchu.

Zklidňující vůně - Benzoin (srdce + základní nota)

Navrhněte si svůj osobní parfém

Nanesením několika aroma esenciálních sprejů dle vašeho výběru přímo na kůži dokážete vytvořit svou osobitou, přírodní vůni, která pomůže zdůraznit vaši jedinečnou osobnost. Zvolte hlavu, srdce a základ parfému. Pamatujte, že méně je někdy více - pravá elegance u parfémů často spočívá v jednoduchosti jejich kompozice. Použijte vůni samostatně, nebo zkombinujte 2–3. Výsledek vás příjemně překvapí. Pokud chcete, aby jedno složka byla silnější, jednoduše vícekrát stříkněte.  

Aromaterapie

Způsobů použití aroma esenciálních sprejů FLORASCENT je skutečně hodně: můžete například aplikovat malé množství vámi navržené směsi na vlhký kapesníček a osvěžovat se tak během dne. Nebo několika kapkami spreje osvěžit vzduch v místnosti či dodat svěžest svému prádlu. Protože aroma esenciální spreje Florascent se snadno dávkují, lze aplikovat i velmi malé množství například do parní lázně pro obličej.

Použití při masážích

Vůně lze využít jako příměs do masážních olejů při masáži hlavy, šíje či nohou. Vybraný aroma sprej jednoduše aplikujte na ruce těsně před započetím vlastní masáže. Podle zvolené vůně jsou aroma spreje ideální buďto jako zklidňující úvod nebo naopak stimulující závěr léčebné procedury či masáže. Pro vás i vašeho klienta tak připravíte příjemný, voňavý zážitek.

Architektura vůně

hlava – nestálá, prchavá složka parfému
srdce – trvalá složka parfému
základ – fixující složka parfému

Řada vůní APOTHECARY FLORASCENT obsahuje celkem 6 skupin přírodních vůní: 

květinové (floral)
citrusové (citrus)
aromatické (aromatic)
dřevité (woody)
zklidňující (balmy)
svěží (fresh)

Složení: 

Alcohol, water, Styrax benzoin, S. Tonkinensis, Cinnamylbenzoat, Benzylbenzoat, Cinnamylcinnamat