Zpět nahoru

Florascent Aroma esenciální sprej GRAPEFRUIT 30ml

Velikost balení: 
30ml
Země původu: 
Německo
Značka: 
Kosmetika: 
Cena:622 Kč
Skladem
Náš kód: 
01624
EAN: 
4260070285912
Aroma spreje – vůně pro tvořivou mysl
 
Při sestavování receptur pro přípravky APOTHECARY jsme vycházeli z poznatků aromatologie – nauce o léčivé síle vůní. Aroma esenciální spreje Florascent obsahují 100% přírodní esenciální oleje rozpuštěné v čistém, přírodním alkoholu. Tyto oleje jsou zpracovány do podoby spreje, který je díky svému ředění možné použít přímo na kůži nebo k osvěžení vzduchu.

Citrusová vůně - Grapefruit (hlava)

Navrhněte si svůj osobní parfém

Nanesením několika aroma esenciálních sprejů dle vašeho výběru přímo na kůži dokážete vytvořit svou osobitou, přírodní vůni, která pomůže zdůraznit vaši jedinečnou osobnost. Zvolte hlavu, srdce a základ parfému. Pamatujte, že méně je někdy více - pravá elegance u parfémů často spočívá v jednoduchosti jejich kompozice. Použijte vůni samostatně, nebo zkombinujte 2–3. Výsledek vás příjemně překvapí. Pokud chcete, aby jedno složka byla silnější, jednoduše vícekrát stříkněte.  

Aromaterapie

Způsobů použití aroma esenciálních sprejů FLORASCENT je skutečně hodně: můžete například aplikovat malé množství vámi navržené směsi na vlhký kapesníček a osvěžovat se tak během dne. Nebo několika kapkami spreje osvěžit vzduch v místnosti či dodat svěžest svému prádlu.

Použití při masážích

Vůně lze využít jako příměs do masážních olejů při masáži hlavy, šíje či nohou. Vybraný aroma sprej jednoduše aplikujte na ruce těsně před započetím vlastní masáže.

Protože aroma esenciální spreje Florascent se snadno dávkují, lze aplikovat i velmi malé množství například do parní lázně pro obličej. Podle zvolené vůně jsou aroma spreje ideální buďto jako zklidňující úvod nebo naopak stimulující závěr léčebné procedury či masáže. Pro vás i vašeho klienta tak připravíte příjemný, voňavý zážitek.

Architektura vůně

hlava – nestálá, prchavá složka parfému
srdce – trvalá složka parfému
základ – fixující složka parfému

Řada vůní APOTHECARY FLORASCENT obsahuje celkem 6 skupin přírodních vůní: 

květinové (floral)
citrusové (citrus)
aromatické (aromatic)
dřevité (woody)
zklidňující (balmy)
svěží (fresh)

Složení: 

Alcohol, water, Citrus paradisi, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral