Zpět nahoru

cannaderm nebo Cutishelp?

Dobrý den, zajímal by mě názor někoho kdo tomu rozumí. Jaká značka vyrábí lepší produkty? Osobně se více přikláním k značce cannaderm. Ale stále jsem ještě na vážkách a nevím od jakého výrobce si vybrat. Děkuji za reakce. Karla

Obě české kosmetické značky – Cannaderm i CutisHelp – ve svých produktových řadách používají jako základní ingredienci olej z konopí setého, který je hypoalergenní, sám pokožku hydratuje, udržuje její správné PH a je dermatologicky naprosto bezpečný. Zároveň slouží i jako nosič dalších účinných látek v kosmetice obsažených. Obě kosmetické značky jsou vhodné pro všechny typy pleti, obzvláště pak pro pleť dlouhodobě zatíženou chronickými kožními problémy (jakou jsou ekzémy, lupenka, akné).

V obou případech se jedná o velice individuální péči, která musí být pravidelná a dlouhodobá. Při rozhodování o tom, kterou značku použít, vám může pomoci fakt, že kosmetika Cannaderm je certifikovaná CPK bio, což zaručuje její čistě přírodní složení (více o CPK bio zde). Konopný olej, který Cannaderm používá, je lisovaný za studena. Značka CutisHelp zase sází na technologii získání konopného oleje studeným plynem.

Zkušenosti zákazníků jsou s produkty jak Cannaderm, tak i CutisHelp velmi individuální. Vždy záleží především na konkrétním typu pleti a druhu problému. Dobré ohlasy zákazníků má také konopný balzám české firmy Saloos.