Zpět nahoru

Opalovací krém ECO Cosmetics

Dobrý den,

se zájmem jsem si přečetla Váš článek ohledně opalovacích krémů a jejich bezpečnosti. Od té doby jsem hledala vhodnou opalovací kosmetiku a mám pocit, že jsem ji doufám našla. Na internetu se prodávají výrobky od Eco cosmetics, kde se píše, že obsahují minerální filtr, bez nano částic, splňují nejnovější EU nařízení a jsou bez parabenů a PEG. Hodlám tyto opalovací přípravky vyzkoušet. Nemáte s touto kosmetikou či přímo s opalovacími krémy zkušenosti?

Ano, jedná se o certifikovanou přírodní kosmetiku. Konkrétně opalovací krém Eco baby SPF 45 vypadá velmi dobře. Jedinou výhradou by mohla být zbytečná parfemace, která může u citlivých jedinců vyvolávat alergické reakce (více o tomto tématu v našem článku toxické vůně). Celkově je ale jedná o velmi dobrý a bezpečný opalovací přípravek. Další možností je neparfémovaný transparentní pleťový olej Eco cosmetics SPF 30 vhodný pro velmi citlivou pokožku.

Více o chemických a minerálních filtrech se dočtete v našem článku Druhy UV filtrů v kosmetice. O konkrétních doporučených produktech se pak dozvíte v komentářích pod článkem či zde.