Zpět nahoru

Přírodní kosmetika BODYFARM

Já mám velice dobrou zkušenost s kosmetikou BODYFARM. Jedná se o řeckou kosmetiku, kterou jsem si kdysi dovážela z Řecka, tam jsem na ni narazila jednou, když jsem dostala alergii na hypoalergické přípravky italské firmy mill mill. Potřebovala jsem nějaký opalovací krém. Když jsem zjistila, že tenhle je konečně ok, mám s nima celkem problémy, tak jsem si chtěla vzít ještě jeden domů a vedle něj jsem pak objevila i másla. Měli tam kakaové máslo a olivové. To jsem u nás kupovala v lékárnách, jenže už tehdy i do těchto másel u nás začali přidávat jakési konzervanty a bylo to v háji. Samozřejmě jsem se osypala. BODYFARM, ale ta másla měl právě taková, jaká jsem potřebovala, bez konzervantů. vonných látek, barviv, což mi dělá největší problém.
Rok na to už jsem nekupovala nejen sobě a jen opalovací krémy a másla, ale už jsem si vezla i pleťovou kosmetiku a dávala to, jako suvenýry. Tak tomu bylo sedm let. Vloni jsem je s nadšením objevila i u nás, takže jsem ráda, že nejsem nucena čekat vždy až se rok s rokem sejde :-).
Takže já jsem momentálně kompletně přesedlaná na kosmetiku BODYFARM a používá ji i můj muž a má maminka. Dodnes mi na ta másla chodí mé děti sami, protože jsou dobré, když mají rýmu, v zimě, či když teď tak chlórují vodu, tak dobře hydratuje pokožku.
To je má zkušenost s přírodní kosmetikou.