Zpět nahoru

Alva Rhassoul mycí prášek 2500g

Velikost balení: 
2500 g
Země původu: 
Německo
Značka: 
Certifikáty: 
Cena:1 024 Kč
Skladem
Náš kód: 
01578
EAN: 
4013640067629

Hloubková očista i péče pro všechny typy pokožky.

Pro všechny, kteří si chtějí vyrobit svůj “osobní” čistící krém. Krém můžete rychle a bez námahy připravit v dlaních, nebo malé mističce.

Řada Rhassoul spolehlivě pomáhá předejít tvorbě akné, je vhodná pro osoby trpící alergiemi na syntetické a agresivní tenzidy. Díky efektivním a zároveň šetrným účinkům ji doporučují dermatologové jako léčebnou kúru.

Mycí prášek Alva Rhassoul účinně a zároveň šetrně čistí nečistou pokožku náchylnou k nedokonalostem a nadměrné tvorbě mazu. Prášek z marockého jílového kamene čistí pleť do hloubky a odstraňuje kožní maz, aniž by pleť dráždil či vysušoval. Díky tomu je vhodný i pro ošetření citlivé pokožky.

Marocký jíl šetrně odsává z pokožky přebytečný maz, odstraňuje nečistoty i make-up a to vše bez agresivních tenzidů. Jíl navíc stimuluje funkci mazových žláz, takže pokožka nemá potřebu zvýšeně se mastit, je matnější a získává zdravý sjednocený vzhled.

Mycím práškem se můžete každý den odlíčit, ale také ho můžete použít jako hloubkově čistící masku. Stačí, když prášek smícháte s menším množstvím vody a hutnou směs nanesete na pokožku alespoň na 10 minut. Jíl odstraní z pokožky nečistoty, uvolní ucpané póry a zlepší celkový vzhled pleti.

Použití: 2 lžíce Mycího prášku smíchejte se 2 lžícemi čisté studené vody a vytvořte krémovou hmotu. Aplikujte na obličej a krouživými pohyby odličte make-up a nečistoty. Vyhněte se oblasti očí. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou. Pro snadné a rovnoměrné nanesení můžete použít štětku na holení.

Tip: Pro příjemný požitek můžete do směsi přidat pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje. Jako výborná dezinfekce nečisté pokožky slouží grapefruitový či levandulový olej.

Na cesty: Tento čistě přírodní mycí prášek nezatěžuje žádným způsobem životní prostředí a je proto vhodný i pro použití ve volné přírodě.

Složení: 

Volcanic mineral clay