Zpět nahoru

Alva Rhassoul tyčinka na akné 5ml

Velikost balení: 
5ml
Země původu: 
Německo
Značka: 
Certifikáty: 
Cena:204 Kč
 
Náš kód: 
01581
EAN: 
4013640067667

Pro mastnou a problematickou pleť při neústupném akné

Přípravek pro aknózní a nečistou pleť. Přírodní éterické oleje ničí bakterie a vysušují akné. Vhodné i při poštípání hmyzem.

Tyčinka na akné Alva Rhassoul dezinfikuje akné a napomáhá jeho rychlejšímu hojení a regeneraci pokožky. Antiseptické oleje a bylinné výtažky pupínek vysuší, zmírní jeho začervenání a hlavně zabrání dalšímu šíření infekce.

Hlavní účinnou látkou tyčinky je tea tree olej. Ten je výborným antiseptickým pomocníkem, který akné nejen vysuší, ale také zmírní podráždění pokožky a zabrání vzniku dalších pupínků. Výborné dezinfekční účinky má i levandule, která navíc postiženou pokožku zklidňuje. Díky tomu není oblast kolem pupínku tolik začervenalá a tím pádem tolik viditelná.

O následnou regeneraci pokožky se postará balmín metlatý. Ten napomáhá jak regeneraci pokožky po akné, tak brání jeho opětovnému návratu. Díky účinné kombinaci těchto olejů je tyčinka na akné mimořádně vhodná k ošetření hlubokých pupínků, které se opakovaně podebírají a mokvají. Oleje pupínek vysuší a urychlí regeneraci postiženého místa.

Použití: Malé množství tekutiny aplikujte za pomoci vatové tyčinky lokálně na postižená místa. Opakujte, dokud se akné či nedokonalosti nezahojí.

Složení: 

Malaleuca Alternifolia Oil1), Lavandula Angustifolia Oil, Leptospermum Scoparium Oil, Citrus Medica Limonum Oil, Limonene, Citral, Linalool, Coumarin
 
1) z ekologického zemědělství