Zpět nahoru

Možnosti dopravy

Nabízíme vám šest variant převzetí objednaného zboží. 

Způsob doručení

Cena dopravy

Cena dobírky

Obvyklá doba přepravy od vyskladnění*

Osobní odběr: Liberec

zdarma

-

Dle skladovosti

Osobní odběr: Zásilkovna

69 Kč

+ 20 Kč dobírka

1 - 2 dny

Zásilkovna: Balík do ruky

75 Kč

+ 20 Kč dobírka

1 - 2 dny

DPD kurýr

115 Kč

+ 30 Kč dobírka

1 - 2 dny

Česká pošta: Balík do ruky 

 89 Kč  + 30 Kč dobírka 1 - 2 dny 

Česká pošta: balík na poštu

 105 Kč  + 30 Kč dobírka 1 - 2 dny

* Uvedené doby jsou obvyklé doručovací doby přepravců, které začínají běžet od chvíle předání balíčku dopravci

Osobní odběr

Zboží si můžete osobně vyznednout v sídle naší společnosti v Liberci. Velkou výhodou je možnost vyzvednutí v termínu, který vám vyhovuje. Pozor – před vyzvednutím zboží počkejte na e-mail či SMS s potvrzením. Pošleme vám jej, jakmile je zboží připraveno, proces totiž nějakou chvíli trvá. Platba je zpravidla vyžadována bankovním převodem, možno ale domluvit i platbu hotovostí.

Zásilkovna

Své zboží si můžete osobně vyzvednout na více než 2000 výdejních místech Zásilkovny z následujícího seznamu, kde naleznete i otevírací dobu. Zásilkovna na určené místo doručuje většinou do druhého dne. 

Upozornění na možnost vyzvednutí zásilky dostanete SMS zprávou a/nebo e-mailem, kde bude i vaše heslo. Od této chvíle si zásilku můžete pomocí hesla vyzvednout kdykoliv do 7 dnů vy nebo kdokoliv jiný. Lhůtu uložení si můžete pomocí SMS prodloužit až na 21 dní. Doručené zboží můžete na pobočce také rovnou rozbalit a případně vrátit zpět, pokud se vám z nějakého důvodu nebude zamlouvat.

Online sledování zásilky k vyzvednutí na pobočkách Zásilkovny

DPD

DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne doma, doručí vám ho následující pracovní den. O doručení budete informováni SMS zprávou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr.

Aplikace DPD Kurýr vám umožní: změnit adresu nebo termín doručení, přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup, ve větších městech si vybrat interval doručení ráno/večer nebo v sobotu, poslat kurýrovi zprávu. U řidiče DPD můžete zaplatit v hotovosti i kartou, pokud jste zvolili platbu při převzetí zboží.

On-line sledování balíku DPD

Česká pošta: Balík Do ruky

Česká pošta garantuje doručení do ruky na vámi zvolenou adresu. Přes SMS i e-mail vás bude v den podání informovat o doručování balíku.

Pokud vás doručovatel nezastihne, nechá lísteček v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště (kontakt najdete na lístečku). Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo o prodloužení úložní doby.

Česká pošta zákazníkům nabízí možnost si změnit termín a místo doručení zásilky dle svých potřeb.

Online sledování balíku České pošty

Česká pošta: Balík Na poštu

Tato služba je praktická v situacích, kdy nejste k zastižení na jednom místě nebo v pracovní době nemůžete balík převzít. Česká pošta vás přes SMS nebo e-mail bude informovat o doručování již v den podání balíku a ten pro vás bude připraven k vyzvednutí na vaší poště.

Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu online požádat o prodloužení úložní doby, opakované doručení či si změnit poštu, kde si chcete zásilku vyzvednout. Česká pošta nabízí také aplikace pro iPhone a Android, díky které můžete sledovat zásilku nebo vyhledat nejbližší poštu. 

Online sledování balíku České pošty

Jsme tu pro Vás!

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat!