Zpět nahoru

Alva For Him Hydratační krém 60ml

Velikost balení: 
60ml
Země původu: 
Německo
Značka: 
Kosmetika: 
Cena:271 Kč
K dodání ve pátek 30.8.
Náš kód: 
01518
EAN: 
4013640031033

Denní i noční ochranný krém

Viditelně účinkuje proti tvorbě vrásek a negativním vlivům vnějšího prostředí, volným radikálům a UV záření.

Zadáno pro muže

Speciálně vyvinuto pro potřeby mužské pleti. Jednoduchý, avšak účinný systém péče s novým Alva hydratačním systémem.

Mužská pokožka stárne pomaleji. Pokožka mužů obsahuje více kolagenu, je pevnější a elastičtější a dokáže si udržet více hydratace. Stres a negativní vlivy vnějšího prostředí však dokáží způsobit předčasné stárnutí i mužské odolné pokožce. Pleť ztrácí svou pružnost, krevní cirkulace slábne, což je hlavní příčinou oslabení kožních buněk.

Aby se podařilo dostát specifickým požadavkům mužské pleti, alva vyvinula jedinečnou řadu přírodní kosmetiky speciálně pro muže s novým Alva aktivním hydratačním systémem.

Přírodní ingredience

Díky speciálnímu složení tento krém až 240x zvyšuje míru hydratace. Obsahuje vzácné Kupuakové máslo z brazilského deštného pralesa, jojobový olej a další výživné ingredience posilující pleťové buňky. Výsledkem je svěží, hladká a uvolněná pleť.
 

Základ hydratačního krému tvoří jojobový olej bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminu E. Díky tomu pokožku regeneruje, vyživuje a uzamyká tolik potřebnou hydrataci i v hlubších vrstvách pleti. Pokožka je tak ochráněna před známkami předčasného stárnutí a dehydratací.

Jojobový olej v kombinaci s hroznovým olejem, kakaovým a bambuckým máslem intenzivně pečuje, dodává pokožce vitaminy a živiny, které ji regenerují, posilují a chrání před podrážděním. Výživné složení krému Alva For Him pleť hydratuje do hloubky, zjemňuje ji a pečuje o náročnou mužskou pleť.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/nebo večer na čistou suchou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Složení: 

Water, jojoba oil*, cupuaçu butter2, emulsifi ers1, glycerin1, shea butter*, grapeseed oil*, andiroba oil2, hyaluronic acid1, vitamin E1, larch essence1, sunfl ower oil1, antioxidant1, fragrance, lactic acid1, xanthan, potassium sorbate, ph-regulator

* suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství
1 přírodního původu
2 ze sběru ve volné přírodě