Zpět nahoru

AlmaWin Čistič myčky a pračky na dva cykly 200g

Velikost balení: 
200g
Země původu: 
Německo
Ekodrogérie: 
Cena:95 Kč
Skladem
Náš kód: 
04405
EAN: 
4019555705601

Ekologicky šetrný čistič myčky, vhodný také k čištění a údržbě pračky

Čistič důkladně vyčistí vnitřní prostor myčky, mycí ramena s tryskami i filtr od vodního kamene, vápenatých usazenin a mastnoty, v pračce se postará o odstranění vodního kamene, špíny, usazenin z bubnu, odpadů, topného tělesa a dalších obtížně dostupných míst. Odstraňuje vodní kámen a mastné usazeniny z vnitřních prostor vaší myčky včetně ostřikovacích ramen. Pravidelné používání čističe prodlužuje životnost myčky.

V pračce čistič důkladně a spolehlivě odstraňuje vápenaté usazeniny, nečistoty a zápach v těžce přístupných místech jako je buben, potrubí a topné těleso. Gumové a kovové díly myčky a pračky chrání před poškozením způsobeným usazováním vodního kamene a dalších usazenin. 

Pravidelným používáním čističe docílíte delší životnosti a lepšího mycího a pracího účinku a zabráníte vzniku nepříjemného zápachu. Odstraněním usazenin vodního kamene zároveň snížíte náklady na elektrickou energii (topné těleso bude potřebovat méně energie na nahřátí na požadovanou teplotu.)

Výrobek je zcela odbouratelný a vhodný i do domovních čističek odpadních vod. 

Návod k použití

Balení 200g vystačí na 2 čistící cykly.

Myčka dávkování: 1 sáček
Používejte pouze v prázdné myčce bez nádobí. Naplňte zásobník na prášek čističem pro myčku a zaklapněte. Nastavte program s nejvyšší teplotou a spusťte.

Pračka dávkování: při silném znečištění 2 sáčky
Pravidelná údržba: 1 sáček
Nasypte do zásobníku pro hlavní praní. Nepoužívejte společně s pracím prostředkem. Pračka musí být bez prádla. Nastavte program s minimální teplotou 60°C a spusťte.

Složení: 

5% anionické tenzidy, kyselina citronová