Zpět nahoru

AlmaWin Prášek do myčky 1250g

Velikost balení: 
1250g
Země původu: 
Německo
Ekodrogérie: 
Certifikáty: 
Cena:234 Kč
Skladem
Náš kód: 
01440
EAN: 
4019555010026

Spolehlivě odstraňuje i zaschlé zbytky jídla, škrob a bílkoviny.

Kombinace účinných látek zajišťuje stabilitu hodnoty pH, změkčuje vodu a zabraňuje usazování vápenných vloček na nádobí a zároveň tak prodlužuje životnost myčky.

Obsažené rostlinné tenzidy při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu, která účinně odstraní nečistoty a rozpustí mastnotu. Díky přírodnímu složení tablety nezatěžují životní prostředí. Obsažené složky se začnou rozkládat na přirozeně vyskytující se látky v okamžiku, kdy se dostanou do styku s odpadními vodami. Prací prášek do myčky tak šetří životní prostředí. Nezanechává na nádobí vápenné usazeniny a stopy po kapkách. S obsahem přírodního éterického oleje pro příjemnou vůni.

  • Bez fosfátů, chloru a GMO
  • Vynikající výsledky při změkčování vody
  • Citrát sodný zabraňuje vzniku vápenitých usazenin na nádobí
  • Biologicky odbouratelný

Dávkování: Podle intenzity zašpinění přidejte 1 - 1a1/2 polévkové lžíce do příslušného zásobníku myčky. Pro lepší výsledek použijte Almawin leštidlo do myčky a Almawin regenerační sůl do myčky.

Tip: Pokud jsou na nádobí skvrny od kávy či čaje, přidejte do příslušného zásobníku myčky ještě dalších 20ml Almawin bělidla (soli na skvrny).

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Přátelské k přírodě

AlmaWin výrobky jsou ekologické, bio rozložitelné koncentráty. Pečlivě vybrané přírodní suroviny jsou rostlinného a minerálního původu. Tam, kde je to možné, pochází suroviny z kontrolované ekologického zemědělství. Recyklovatelné obaly a využívání FSC certifikované krabice šetří přírodní zdroje a jsou známkou naší snahy o trvale udržitelný rozvoj.

Složení: 

sodium citrate, soda, sodium bicarbonate, sodium silicates, sodium salt of polyaspartic acid, sodium salt of succinic acid.

15% < 30% bělidla na kyslíkové bázi, <5% neionických tenzidů (rostlinné cukrové tenzidy), enzymy (protease, amylase, GMO-free), vůně (eukalyptový olej*).

* 0.05% surovin je z ekologického zemědělství, 94% surovin je přírodního původu