Zpět nahoru

Lavera Zubní pasta Classic s echinaceou a propolisem 75ml

Velikost balení: 
75 ml
Země původu: 
Německo
Kosmetika: 
Certifikáty: 
Cena:78 Kč
 
Náš kód: 
03320
EAN: 
4021457614028

S bio echinaceou a propolisem účinně odstraňuje zubní plak.

Bylinná zubní pasta Lavera pro zdravé zuby a zářivý úsměv. Bez fluoru. 

Díky obsahu účinných přírodních látek a bylinných extraktů zubní pasta Lavera snižuje riziko vzniku zubního kazu, bělí zuby a zpevňuje sklovinu. Obsah rostlinných extraktů pečuje o zdraví zubů, zatímco mořská sůl šetrně odstraňuje zubní povlak. Echinacea a propolis pečují a posilují zuby i dásně. Čisticí částečky xylitolu účinně odstraňují zubní plak a chrání zuby před vznikem zubního kazu.

Zdravé zuby a svěží dech

Zubní pasta Lavera obsahuje množství přírodních ingrediencí, které od prvního použití posilují vaše zuby i dásně. Pečuje o každodenní čistotu vašich zubů a celé ústní dutiny a brání množení škodlivých mikroorganismů způsobujících zubní kaz, onemocnění dásní a další obtíže. 

Přírodní ingredience

Zubní pasta vychází z přírodních složek, jež jsou velice efektivní pro čištění celé dutiny ústní a zároveň nedráždí dásně a nezatěžují organismus zbytečnými chemikáliemi. Mořská sůl má skvělé čistící účinky a dokáže odstranit veškerý nahromaděný zubní plak, díky čemuž chrání proti vzniku zubního kazu a má také dezinfekční schopnosti. Přirozená péče pro zdravé zuby získaná z květů a listů rostliny echinacea posiluje a chrání dásně.

Silné zuby a dásně

Mořská sůl zároveň podporuje lokální prokrvení, dezinfikuje drobné ranky a oděrky dutiny ústní a brání množení bakterií. Xylitol pomáhá snížit tvorbu kyselin, které mohou narušovat zubní sklovinu a  chrání proti tvorbě zubního plaku. Výtažek z propolisu má silné hojivé účinky a posiluje zuby i dásně a spolu s extraktem z echinacey pak zvyšuje obranyschopnost celé ústní dutiny.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty, tak velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Složení: 

AquaSorbitolHydrated SilicaCalcium CarbonateXylitolMaris SalXantan GumDisodium Cocoyl GlutamateSodium Cocoyl GlutamateEchinacea Purpurea ExtractCommiphora Myrrha ExtractAchillea Millefolium (Yarrow) Extract1)PropolisArnica Montana Extract1)Aroma2)Limonene2)

1) suroviny z ekologického zemědělství 2) přírodní esenciální oleje