Zpět nahoru

Lavera Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně 75ml

Velikost balení: 
75 ml
Země původu: 
Německo
Kosmetika: 
Certifikáty: 
Cena:88 Kč
Doba dodání 5 až 7 dnů
Náš kód: 
03386
EAN: 
4021457614059

Pro citlivé zuby a dásně s bio heřmánkem & myrhou & vilínem

Zubní pasta Lavera pro citlivé zuby a dásně s obsahem rostlinných extraktů pečuje o zdraví zubů a dásní, zatímco mořská sůl zuby šetrně čistí a odstraňuje zubní povlak. Fluorid sodný posiluje sklovinu a menthol zajistí svěží dech. 

Šetrná a jemná péče pro citlivé zuby a dásně. Speciální nedráždivé složení je vhodné i na obnažené zubní krčky.

Přírodní ingredience

Zubní pasta Lavera pro citlivé zuby vychází z přírodních složek, jež jsou velice efektivní pro čištění celé dutiny ústní a zároveň nedráždí dásně a nezatěžují organismus zbytečnými chemikáliemi. Vzácné složení s bylinnými extrakty z heřmánku, myrhy a vilínu má zklidňující účinek, posiluje dásně a prospívá ústní mikroflóře. Zubní pasta snižuje riziko vzniku zubního kazu, bělí zuby a posiluje sklovinu. Obsažený menthol navíc příjemně osvěží dech a dodává pastě příjemně svěží příchuť. Xylitol pomáhá snižovat tvorbu plaku, brání tak vzniku zubního kazu a omezuje tvorbu kyselin, které mohou poškodit zuby. Fluorid sodný je důležitým elementem pro zdravou a pevnou sklovinu. Mořská sůl má skvělé čistící účinky a dokáže odstranit veškerý nahromaděný zubní plak, díky čemuž chrání proti vzniku zubního kazu a má dezinfekční účinky.

Posílené zuby

Mořská sůl zároveň podporuje lokální prokrvení, dezinfikuje drobné ranky a oděrky dutiny ústní a brání množení bakterií. Fluorid sodný pak pomáhá zvýšit obranyschopnost zubní skloviny a zpevnit ji. Výtažky z bylin nejen podporují čistící účinky pasty, ale zároveň vám dodávají svěží dech, který vydrží po celý dlouhý den.

Pasta je vhodná zejména pro zuby cilivé k výrazným chutím či teplotním změnám a dlouhodobě je posiluje. Drobné křemičité částečky pomáhají mechanicky odstranit zubní plak, aniž by přitom poškodily zubní sklovinu.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty, zhruba velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Čištění provádějte nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění vypláchněte ústní dutinu vodou.

Nízká abrazivita (RDA 30): hodnota RDA je určena tvarem, velikostí a tvrdostí abrazivních částeček, které zubní pasta obsahuje.

• Hodnota RDA určujemíru působení abrazivních částic obsažených v zubní pastě.
• Protože abrazivita zubní pasty dosahuje nízké hodnoty, je pasta velmi vhodná pro péči o citlivé zuby a dásně nebo při problémech s obnaženými zubními krčky.

Složení: 

AquaSorbitolSilicaXylitolGlycerinMaris SalBetaineCl 77891Xanthan GumDisodium Cocoyl GlutamateSodium Cocoyl GlutamateAlginChamomilla Recutita Flower Extract1)Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract1)Hamamelis Virginiana Flower Water1)Myrtus Communis Leaf Water1)MentholSodium FluorideAroma2)Limonene2)Eugenol2)

1) suroviny z ekologického zemědělství 2) přírodní esenciální oleje