Zpět nahoru

O nás

Vítejte na webu Avocados.cz, který se specializuje na zdravý životní styl.

Již od roku 2010 se věnujeme osvětě v oblasti zdravého životního stylu. Díky znalostem týmu Avocados a obchodním vztahům s dodavateli pro vás od roku 2016 budujeme elektronický obchod s širokou nabídkou přírodních produktů.

Naším cílem je nabízet 100% kvalitní ekologické produkty, které neškodí zdraví ani přírodě. Mnoho výrobků, které vám nabízíme, sami používáme, a tak vám za jejich kvalitu ručíme.

V současné době si u nás můžete vybrat z téměř 800 přírodních produktů a náš sortiment neustále rozšiřujeme. Na Avocados máme něco pro každého - od krémů na ruce, šamponů a výrobků péče o tělo až po širokou škálu přírodní dekorativní kosmetiky, ekodrogerie, zdravých potravin a doplňků stravy.

Naše přírodní produkty jsou bez škodlivých chemických koktejlů a jsou vyrobeny z vysoce kvalitních olejů a rostlin, které z velké části pocházejí z ekologického zemědělství. Jsou tedy lepší nejen pro nás samotné, ale také pro naše životní prostředí. Mnohé z produktů v našem sortimentu jsou navíc certifikované nezávislými organizacemi, které vám zaručují opravdu přírodní a šetrné složení.

Snažíme se, aby nákup na Avocados pro vás byl příjemný a co nejjednodušší, a proto budeme rádi za jakékoliv připomínky či dotazy.