Zpět nahoru

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních dat je pro nás prioritou a Vaše data jsou u nás plně zabezpečena proti zneužití.

Veškeré údaje, získané od uživatelů při založení profilu, užíváme výhradně pro vnitřní potřebu a neposkytuje je třetím osobám. Údaje, které shromažďujeme, obsahují Vaše jméno a e-mail.

Informace o zákaznících jsou uchovávány a zpracovávány souladu s platnými zákony České republiky.

Avocados.cz využívá populární službu Google Analytics k měření návštěvnosti. Google Analytics využívá souborů cookie DoubleClick, který je využíván k optimalizaci a zobrazování reklam na základě předchozích návštěv našich stránek. Google Analytics rovněž umožňuje zobrazit přehledy některých demografických údajů a zájmů. Odhlásit se od použití služby Google Analytics pro inzerci v reklamní síti je možné na https://www.google.cz/settings/ads.

Avocados.cz rovněž využívá služby porovnávače zboží Heureka.cz. Za účelem měření konverzí jsou s Heureka.cz sdíleny údaje o uzavřených objednávkách. Tyto údaje jsou plně anonymní a neobsahují žádné osobní údaje, pouze informance o objednaných produktech, jejich počtu a cenách. Lidově řečeno, pouze minimum abychom byly schopni vyhodnotit jestli se placené prezentování našich produktů na Heuréce vůbec vyplácí.