Zpět nahoru

AlmaWin Prášek na praní 1080g

Velikost balení: 
1080g
Země původu: 
Německo
Ekodrogérie: 
Certifikáty: 
Cena:225 Kč
Skladem
Náš kód: 
01444
EAN: 
4019555321115

Univerzální prací prostředek na praní bílého i barevného prádla

pro teplotu praní od 30°C do 95°C. 

Prášek je bez přidaných dráždivých chemikálií a je tak vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou, pro alergiky i malé děti.

Účinný a ekologický díky přírodním enzymům

Univerzální prací prostředek Almawin je díky šetrnému přírodnímu složení vhodný na praní bílého i barevného prádla již při nízkých teplotách. Díky obsahu přírodních tenzidů a enzymů prací prášek účinkuje již při nízkých teplotách kolem 30°C. Účinné látky vytvoří jemnou pěnu, která šetrně odstraní nečistoty, aniž by poškodila strukturu prádla či vyšisovala jeho barvu. Složení pracího prášku je obohaceno o rýžový škrob, který dodá prádlu jemnost, bez nutnosti přidat aviváž. Obsahuje také šetrné éterické oleje, které prádlo lehce provoní. 

Dávkování: Podle míry znečištění přidejte na várku prádla 40-60 ml prášku. Pro lepší účinek dávkujte přímo do bubnu. Předpírání zpravidla není třeba. Důkladně vymáchejte.

TIP: K odstranění odolných skvrn doporučujeme přidat do bubnu Almawin bělidlo nebo skvrnu před praním zaperte v ruce za pomoci žlučového mýdla či mýdla na skvrny Almawin.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Bez fosfátů, optických bělidel, plniv a konzervantů. Ekologicky odbouratelné. Dermatologicky testováno.

Složení: 

Bělící látky na bázi kyslíku (5- 15 %) , Mýdlo (5 %) , Aniontové tenzidy (5 %) , Neiontové tenzidy (5 %)