Zpět nahoru

Klar Prací prášek 1,1kg

Velikost balení: 
1,1kg
Země původu: 
Německo
Značka: 
Certifikáty: 
Cena:167 Kč
 
Náš kód: 
01893
EAN: 
4019555100017

S přírodním extraktem z mycích ořechů pro bílé i stálobarevné prádlo.

Pro teploty od 30° do 95° C.

Je použitelný pro všechny stupně tvrdosti vody. Obsažený rostlinný rýžový škrob činí prádlo příjemné na omak. Bez enzymů. 

Klar spojuje vynikající prací schopnosti mycích ořechů s jednoduchým použitím. Mýdlové ořechy jsou použity ve své čisté formě, díky tomu bylo možno snížit podíl mýdel a tenzidů, což je další výhoda pro životní prostředí. Kromě saponinu, účinné látky mýdlových ořechů, najdeme ve složení prášku i rostlinný rýžový škrob, který zachová prádlo hebké. Prací prášek je mimořádně vhodný pro praní ložních cích, prostěradel, ručníků a utěrek.

Díky přírodnímu složení bez přidané parfemace a chemikálií je prací prášek Klar vhodný pro alergiky, osoby s citlivou pokožkou a pro malé děti.

Použití: Podle míry znečištění, množství prádla a tvrdosti vody přidejte 40 - 80 ml pracího prášku (viz obal výrobku). Balení 1,1 kg vydrží na 20 praní.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Tip: Odolné skvrny od kakaa, krve nebo inkoustu doporučujeme nejdříve ošetřit KLAR mýdlem na skvrny.

Dodržujte pokyny výrobce textilu. Výrobek neobsahuje enzymy.

Záruka Klar

Chráníme vaše zdraví i životní prostředí!

  • Klar představuje systém přírodních čisticích prostředků, které byly speciálně vyvinuty pro potřeby extrémně citlivé a alergické pokožky trpící dermatózou
  • Klar zaštiťuje jednoduchý a ucelený sortiment neutrálních výrobků bez parfemace, který snadno doplníte nebo zkombinujete s bio parfemovanými čisticími prostředky AlmaWin, které pochází od stejného výrobce
  • Kvalitu výrobků Klar zaručuje certifikát Ecogarantie
  • Veškeré použité přísady jsou čistě rostlinného či minerálního původu, a jsou proto v přírodě snadno a rychle odbouratelné.
  • Přírodní, bez použití genových technologií! Klar zásadně používá pouze substance s čistou ekobilancí.

Klar – příroda netvoří nic bez významu. My také ne.

Složení: 

Extrakt z mycích ořechů, pocházejících ze sběru v divoké přírodě, mýdla z rostlinných olejů*, bělidlo na bázi kyslíku, sulfáty mastných alkoholů, cukrové tenzidy, sůl kyseliny polyasparaginové, soda, kyselina citronová, rostlinná mýdla, soda bikarbonát, rostlinný rýžový škrob, křemičitan sodný, aktivátor bělidla, zeolit

* z kontrolovaného ekologického zemědělství, bez enzymů