Zpět nahoru

Hennaplus Přírodní barva prášková OŘÍŠKOVÁ 51

Velikost balení: 
100g
Země původu: 
Nizozemí
Kosmetika: 
Cena:180 Kč
Doba dodání 5 až 7 dnů
Náš kód: 
05706
EAN: 
8710267270512

Skvělá volba pro zcela přírodní a trvalé obarvení Vašich vlasů.

Posiluje strukturu vlasů a použité bylinné složky posilují vlasové kořínky. Přírodní barva, která dodá vlasům objem a přirozený lesk. 

Přírodní prášková barva na vlasy je vůbec prvním produktem značky Henna Plus, který na trhu představila, a díky němu získala velkou popularitu u zákaznic. Tato barva na vlasy se používá velice snadno, díky práškové konzistenci je možné ji namíchat s ingrediencemi jako je silný výluh z černého čaje či mleté kávy a ovlivnit tak barevný výsledek. Zároveň můžete jednoduše regulovat množství použité barvy dle délky a hustoty vašich vlasů.

Krycí schopnosti

Výtažek z henny proniká do hloubky vlasového vlákna, kde dokonale splývá s jeho přirozenými barevnými pigmenty. Díky tomu vydrží obarvení vlasů až několik měsíců a vytrácí se velice pozvolna a postupně – nemusíte se tedy obávat viditelného odrůstání vlasů u kořínků. Zároveň henna příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů, vyhlazuje jejich povrch a dodává jim nejen intenzivní barvu, ale také zářivý zdravý lesk.

 • konečný odstín se může nepatrně lišit od deklarované barvy, záleží na přirozené pigmentaci vašich vlasů
 • dokáže ztmavit původní barvu vlasů o maximálně 2 stupně, zesvětlování není možné
 • šediny kryje pouze v omezené míře, pro lepší krytí šedin doporučujeme dobarvení dlouhotrvající krémovou barvou HennaPlus


Upozornění: Hennaplus přírodní barva prášková není doporučena pro barvení odbarvených, zesvětlených nebo zcela šedivých vlasů – struktura těchto typů vlasů je rozrušená a barva se na ni tudíž chytá až příliš dobře – výsledný odstín je pak nepřirozeně intenzivní. Mezi chemickým barvením vlasů a aplikací henny vyčkejte alespoň 3 týdny.

Použití

Před použitím si důkladně přečtěte příbalový leták! Odsypte si polovinu sáčku (pro dlouhé či husté vlasy celý sáček) do misky a postupně přidávejte velmi horkou vodu, aby vznikla polotekutá pasta. Doba působení závisí na požadovaném odstínu a jeho intenzitě.

Hennu připravujeme nejlépe ve skleněné nebo porcelánové nádobě. Prášek rozmícháme s horkou vodou (u světlých odstínů) nebo s horkým vývarem černého čaje či mleté kávy (u odstínů tmavších). Naneseme ji štětcem postupně na celou hlavu a promneme. Poté vlasy zabalíme do igelitu a pokud možno ještě obalíme šátkem či ručníkem. Hennu je dobré nechat působit alespoň jednu hodinu. Pokud chcete docílit silnějšího odstínu a vlasy intenzivněji vyživit, můžete nechat barvu působit i delší dobu (cca tři hodiny). 

Tipy

 • Přidáním mleté kávy či černého čaje do směsi neutralizujete oxidaci barvy do výrazného červeného odstínu.
 • Nepoužívejte na poškozenou nebo podrážděnou pokožku hlavy.
 • Přípravek může způsobit alergickou reakci.
 • Opakovaným používáním přípravku docílíte intenzivnějšího odstínu.
 • Výsledná barva je závislá na původní barvě a hustotě Vašich vlasů a na délce působení barvy.
 • Při přípravě se vyhněte kontaktu barvy s kovem - používejte plastové, skleněné,keramické či dřevěné vařečky a misky.

Neobsahuje chemické složky.

Balení obsahuje

 • přírodní práškovou barvu (vystačí na dvě použití u krátkých vlasů nebo na jedno použití u dlouhých vlasů)
 • ochranné rukavice
 • kartáček
 • podrobný návod k použití

Složení: 

Lawsonia Inermis, Indigofera Argentia, Tartaric Acid