Zpět nahoru

Přírodní kosmetika

Pokud jde o kosmetiku, matka příroda měla pro nás vždy odpověď, avšak mnozí z nás často ignorují toto základní pravidlo žít v harmonii s přírodou.

Přitom volba přírodní kosmetiky je skvělá jak pro vaši pleť, tak pro naši Zemi. Přírodní kosmetika má jednu velkou přednost, a tou je především její přirozenost. Používáním totiž dochází k stimulaci a podpoře přirozené funkce pokožky, a to díky přírodním surovinám, ze kterých jsou tyto kosmetické produkty vyrobeny. Jedná se zejména o rostlinné složky, které obsahují velké množství přírodních vitamínů, antioxidantů a hydratačních látek.

Opravdová přírodní kosmetika neobsahuje barviva, syntetické vůně (parfum), ani konzervanty, které tělo zatěžují a z dlouhodobého hlediska jsou toxické. Neobsahuje ani parabeny (které způsobují alergie), parafíny (náhražka rostlinných olejů), které se usazují v játrech, ledvinách a lymfatických uzlinách. V opravdové přírodní kosmetice nenajdete ani další chemické látky, spojené s rizikem vzniku rakoviny a jiných chorob.

Přírodní kosmetika je navíc ohleduplná k životnímu prostředí, při pěstování se neničí příroda, obaly jsou většinou recyklovatelné (vyrobeny ze speciálních hmot) a snadno odbouratelné v přírodě.

Lavera Basis Krém na ruce 75ml + 33% zdarma

110 Kč
Dodací lhůta: 1 až 3 dny
Výprodej

Lavera Balzám na rty Basis sensitiv duopack 2x45g

87 Kč
63 Kč
Dodací lhůta: 1 až 3 dny

Lavera Zubní pasta mátová 75ml

79 Kč
Dodací lhůta: 1 až 3 dny

Lavera Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně 75ml

87 Kč
Dodací lhůta: 1 až 3 dny

Lavera Basis Tělové mléko do sprchy 200ml

156 Kč
Dodací lhůta: 1 až 3 dny

Alva For Him Sprchový gel & šampon Nature 175ml

197 Kč
Dodací lhůta: 1 až 3 dny

Hairwonder Šampon proti lupům 200ml

226 Kč
Dodací lhůta: 1 až 3 dny

Lavera Krém na ruce SOS 50ml

100 Kč
Dodací lhůta: 1 až 3 dny