Zpět nahoru

Royal Green Probiotika 60 tablet

Velikost balení: 
60 tablet
Země původu: 
Nizozemí
Cena:674 Kč
Skladem
Náš kód: 
05767
EAN: 
8710267030130

Příznivě působí na střevní mikroflóru

Přináší 7 různých bakterií odolných vůči kyselinám žaludku. Obsahuje osm miliard produktivních bakterií ve 2 tabletách. Patentovaná patentovaná transportní technologie optimálně chrání bakterie a tím je dodává tělu nepoškozené.
 
Obsahuje pouze bakterie, které se přirozeně vyskytují v našem těle. Každý člověk má ve svém tlustém střevě velké množství bakterií. Bez nich by zdravý život nebyl možný. Dalo by se napsat, že zvířata i lidé žijí v harmonii se svou střevní flórou. Bakterie jsou dobré pro fungování tlustého střeva a podporují příjem vitamínů a minerálů, čímž nás udržují zdravé. Probiotika příznivě ovlivňují pH ve střevech a pomáhají tak obnovit střevní flóru a rovnováhu.

Doporučené dávkování: 1-2 tablety denně ráno na lačno.
 
Všechny složky výživových doplňků firmy Royal Green pochází z přírody a z těch nejlepších zdrojů, pokud možno s certifikací bio. Takové vitamíny a minerály poskytují unikátní komplex přírodních látek se synergickým efektem a v organismu se daleko lépe vtřebávají.
 
Obsahuje Ve 2 tabletách
Bacteria Blend (mix bakterií) 8 billion bacteria at production
Fructo-oligosaccharides 50mg

Složení: 

Mix bakterií, plnidlo (mikrokrystalická celulóza, hydroxypropyl methyl celulóza), fruktooligosacharidy, želírující látka (pektin), protispékavá látka (kyselina stearová, uhličitan sodný), zahušťovadlo (guarová guma), kurkuma.

Může obsahovat stopy mléka!