Zpět nahoru

Sanatur Mladý ječmen bio 250 tablet 100g

Velikost balení: 
100g
Země původu: 
Německo
Cena:508 Kč
 
Náš kód: 
02263
EAN: 
4036185004416

Mladý ječmen je enzymatický doplněk stravy bohatý na chlorofyl a biologicky aktivizující látky, které pomáhají udržet organismus v optimálním zdraví a v plném nasazení (v těle mimo jiné působí zásadotvorně, tzn. odkyseluje). Vhodný doplněk stravy také při detoxikačních a redukčních dietách.

Tablety se vyrábí z mladých rostlinek ječmene pěstovaných podle zásad ekologického zemědělství. Listy se sklízejí v období raného růstu ve výšce cca 15-20 cm nad zemí, v době, kdy rostlina čerpá z půdy a vzduchu nejvíce účinných látek. Mladý ječmen je vyjímečný je především vysokým obsahem více než 20 živých enzymů, aminokyselin a rostlinných bílkovin, které jsou snadno využitelné pro zdravý růst organismu.

Mladý ječmen obsahuje

  • Kvalitní bílkoviny a aminokyseliny –základní stavební kameny všech buněk v lidském těle
  • Minerály – pro dobrou funkci enzymů
  • Antioxidanty – vyhledávají a blokují vznikající volné radikály
  • Množství přírodní vitamínů
  • Chlorofyl –  zlepšuje krevní obraz, urychluje hojení ran, chrání proti zánětům a působí dezinfekčně

Mladý ječmen díky vysokému obsahu enzymů, aminokyselin a dalších látek, které dodává do organismu, působí pozitivně především na trávicí systém, krev a kůži. Upravuje vnitřní prostředí a je vydatným zdrojem energie, s obsahem vlákniny přibližně 50 g ve 100 g ječmene. 

Zásady firmy Sanatur

  • mladý ječmen je pěstován v bio kvalitě podle ekologických norem platných v Německu
  • pečlivě vybírán a poté sušen při pokojové teplotě, takže si zachovává svou enzymatickou hodnotu a zůstává "živým" produktem (raw potravina)
  • bez barviv a konzervačních látek
  • 100% vegan
  • bezlepkový

Obal je z tmavého skla, který chrání výrobek před světlem. Udržujte v temnu, suchu a chladu. 

Výživové a kalorické hodnoty 100g výrobku průměrně obsahuje
Energetická hodnota 1106 kJ / 267 kcal
Tuky
z toho nasycené (FS)
2.5g 
0.8g
Sacharidy 
z toho cukry
23.3 g 
9.4 g
Vláknina 49.2 g
Bílkoviny 13.2 g
Sůl 0.094 g
 
Doporučené dávkování: 2 – 5 tablet několikrát denně polknout a zapít dostatečným množstvím vody ideálně nalačno, tedy 30 minut před jídlem nebo 2 hodiny po jídle, vždy však s nejméně hodinovým odstupem od klasických léků.

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Při poruchách krevní srážlivosti, nebo pokud užíváte léky na snížení srážlivosti krve, se poraďte o vhodnosti užívání s lékařem nebo lékárníkem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. 

Složení: 

Mladý ječmen* (99%), protispékavá látka: oxid křemičitý

* z kontrolovaného ekologického zemědělství.