Zpět nahoru

Alva Rakytníkový tělový a pleťový olej MINI 15ml

Velikost balení: 
15ml
Země původu: 
Německo
Značka: 
Certifikáty: 
Cena:100 Kč
Skladem
Náš kód: 
04462
EAN: 
4013640074146

Pro lepší hydrataci, pružnost a mladší vzhled.

Nabízí vydatnou osvěžující kúru s okamžitým účinkem. Zvyšuje hydrataci a elasticitu pleti. Nenasycené mastné kyseliny a vitamín E podněcují prokrvení, podporují regeneraci a propůjčují pokožce zřetelně mladší vzhled.

Za studena lisovaný olej z BIO plodů rakytníku je jeden z nejhodnotnějších rostlinných olejů vůbec. Po staletí byl ceněn pro své schopnosti ochránit před UV zářením a pro své pečující vlastnosti o pokožku.

Rakytníkový olej je bohatý na provitamín A, vitamín E a nenasycené mastné kyseliny jako je kyselina palmitová. Proto rakytníková řada ideálně vyhovuje potřebám normální a suché pokožky po 30, kdy pleť začíná ztrácet svou pevnost a hydrataci. Klinické studie potvrzují, že rakytníková řada zvyšuje míru hydratace pokožky až o 76 % a již během 28 dní viditelně redukuje hloubku vrásek! Z 93 % zmírňuje podráždění pokožky vyvolané UV zářením.

Složení: 

jojoba oil*, almond oil1, sea buckthorn oil*, vitamin E1, mandarin oil*, palmarosa oil*, geraniol*, limonene*, linalool*, citral*, farnesol*

* suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství
1 přírodního původu

100% všech složek je přírodního původu 54,4% všech složek pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství