Zpět nahoru

Alva Coleur Korektor 01 světlý

Země původu: 
Německo
Značka: 
Kosmetika: 
Certifikáty: 
Cena:222 Kč
 
Náš kód: 
04468
EAN: 
4013640085203

Zakrývá kruhy pod očima, drobné nedokonalosti pokožky a zarudnutí

Obsahuje aktivní látku z kvasnic Wellmune, vyživující olej z meruňkových jader, měsíčkový extrakt, lněný a pupalkový olej.

  • vhodný i pro citlivou pleť
  • připravuje pleť pro nanesení make-upu
  • pro rovnoměrné zabarvení
  • zakrývá zarudnutí & nečistoty
  • ideální jako základ pod oční stíny a rtěnku
  • vegan

Wellmune

Wellmune je přírodní látka získaná z kvasnic. Podporuje imunitní systém a působí proti stárnutí. Wellmune WGP, který je chráněn více než 40 patenty, získal ocenění 2007 IFT Food Expo innovation Award především díky prokázané vysoké efektivitě a inovativnímu přínosu. Významné regenerační účinky na pokožku a posilování imunitního systému pokožky činí z Wellmune ideální ingredienci pro kosmetiku. Přírodní kosmetika alva je vůbec prvním výrobcem úspěšně používajícím tuto aktivní ingredienci.

Pouze vysoce kvalitní ingredience a radost

Můžete být jisti, že alva pracuje pouze s nejkvalitnějšími ingrediencemi z kontrolovaného ekologického zemědělství. Používáme například jen nerafinované oleje z prvního lisování. Oblíbené je také kakao z fair trade projektu, který pomáhá životnímu prostředí i drobným brazilským farmářům. Ingredience použité ve výrobcích alva jsou pěstovány lidmi, kteří mají vztah k rostlinám a životnímu prostředí. Na jejich práci navazujeme my se svým zápalem pro vývoj a výrobu té nejlepší přírodní kosmetiky.

Užijte si s námi radost a potěšení ze skutečně přírodní a účinné kosmetiky!

Složení: 

Emulsifying agent, carnauba wax*, rice powder*, lipid, apricot seed extract, squalene, vitamin E, silica, evening primrose oil*, marigold extract, camelina oil*, yeast polysaccharide, licorice root extract, macadamia oil*, beetroot, perfume, citronellol, geraniol, limonene
Může obsahovat +/-: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77947, CI 77510, CI 77007, CI 77288, CI 77289, CI 77742

*suroviny z ekologického zemědělství

100% všech surovin je přírodního původu
15% všech surovin je z ekologického zemědělství