Zpět nahoru

AlmaWin Čistič na koupelny s vůní máty 500ml

Velikost balení: 
500ml
Země původu: 
Německo
Ekodrogérie: 
Certifikáty: 
Cena:112 Kč
K dodání ve pátek 30.8.
Náš kód: 
03405
EAN: 
4019555700187

AlmaWin čistič na koupelny s obsahem kyseliny mléčné a citrónové je účinný proti usazeninám vápna, avšak šetrný ke koupelnovému vybavení a materiálům. Rozpouští vodní kámen a nánosy mýdla, odstraňuje mastné nečistoty a odolnou špínu, dodá čištěnému povrchu lesk bez namáhavého drhnutí. Zanechává koupelnu jiskřivě čistou s příjemnou svěží vůní.

Je vhodný na všechny hladké povrchy odolné vůči kyselinám.

AlmaWin čisticí prostředek přesvědčí svou nejvyšší kvalitou i z hlediska ochrany životního prostředí. Organické látky jsou také mimořádně jemné a úspěšně dermatologicky testovány. Základ receptů vždy tvoří suroviny rostlinného a minerálního původu - především z ekologického zemědělství. AlmaWin nepoužívá žádné syntetické barvy, vůně a konzervační látky, petrochemické povrchově aktivní látky a nanotechnologie. Genetické inženýrství je také tabu. Všechny složky jsou biologicky rozložitelné.
 
S obsahem glycerínu a kukuřičných proteinů, které chrání pokožku rukou. Mátový olej dodá příjemnou, svěží vůni. 
 
Použití: používejte neředěný. Rovnoměrně naneste na čištěnou plochu a podle intenzity znečištění nechte působit (asi 1-5 minut), potom spláchněte a umyjte. Spáry mezi dlaždicemi před použitím navlhčete. Otestujte snášenlivost materiálu na skrytém místě. Nepoužívejte na mramor, vápenec nebo povrchy málo odolné vůči kyselinám. Používejte ochranné rukavice.

Přátelské k přírodě

AlmaWin výrobky jsou ekologické, bio rozložitelné koncentráty. Pečlivě vybrané přírodní suroviny jsou rostlinného a minerálního původu. Tam, kde je to možné, pochází suroviny z kontrolované ekologického zemědělství. Recyklovatelné obaly a využívání FSC certifikované krabice šetří přírodní zdroje a jsou známkou naší snahy o trvale udržitelný rozvoj.

Složení: 

<5% neiontové povrchově aktivní látky (tenzidy cukru), vůně (mátový esenciální olej *)

Další složky: voda, kyselina mléčná, kyselina citronová, rostlinné oleje

* suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství

100% ingrediencí je přírodního původu.