Zpět nahoru

Klar Citronový čistič na vodní kámen 500ml

Velikost balení: 
500ml
Země původu: 
Německo
Značka: 
Certifikáty: 
Cena:80 Kč
Skladem
Náš kód: 
01887
EAN: 
4019555100246

Rychle a účinně rozpouští vápenaté usazeniny v kuchyni i v koupelně

Odstraňuje odolné usazeniny na vanách, umyvadlech, kohoutcích, usazeniny od mýdla a moči. Výborný odvápňovač kuchyňských zařízení jako jsou myčky na nádobí, kávovary či rychlovarné konvice. Koncentrovaný.

Citronový čistič vodního kamene Klar účinně odstraní usazené nečistoty ze smaltovaných povrchů a dlaždiček, ale i elekrospotřebičů, jako jsou rychlovarné konvice či pračky. Díky přírodnímu složení jsou nečistoty šetrně odstraněny a nedochází k poškození povrchu. Využívá přirozené čistící síly ovocných kyselin. Ty účinně a navíc bez nepříjemného zápachu odstraní usazený vodní kámen, rez a jiné nečistoty. Čistič neobsahuje dráždivé chemikálie, a tak ho mohou bez obav používat také alergici i citlivé osoby.

Použití: Koncentrovaný čistič naneste přímo na znečištěnou plochu, nechte působit alespoň 10 minut a opláchněte čistou vodou. V případě silného znečištění nechte přípravek déle působit.

Tip: Prostředek můžete použít i k odstranění vodního kamene z varných konvic či kávovarů.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na mramor, terazzo, eloxal, emaily.

Záruka Klar

  • Klar představuje systém přírodních čisticích prostředků, které byly speciálně vyvinuty pro potřeby extrémně citlivé a alergické pokožky trpící dermatózou
  • Klar zaštiťuje jednoduchý a ucelený sortiment neutrálních výrobků bez parfemace, který snadno doplníte nebo zkombinujete s bio parfemovanými čisticími prostředky AlmaWin, které pochází od stejného výrobce
  • Kvalitu výrobků Klar zaručuje certifikát Ecogarantie

Složení: 

AquaCitric Acid