Zpět nahoru

Klar Univerzální čistič do domácnosti 500ml

Velikost balení: 
500ml
Země původu: 
Německo
Značka: 
Certifikáty: 
Cena:60 Kč
 
Náš kód: 
01912
EAN: 
4019555882005

S univerzálním čističem Klar umyjete téměř celou domácnost. Bez parfemace.

Díky šetrnému a přesto účinnému přírodnímu složení je čistič vhodný pro mytí všech hladkých, voděodolných či lakovaných povrchů a umělých hmot včetně lakovaného dřeva, skla i plastu. Účinně odstraní i mastnou špínu v kuchyni. Nezanechává šmouhy a škrábance.

Obsažený přírodní tenzid Lauryl Polyglucose je vyráběn z kokosového či palmového oleje. Díky tomu účinně odstraní nečistoty i mastnotu a  zároveň je šetrný jak k vašim rukám, tak k životnímu prostředí. Při kontaktu s vodou se tenzid začne rozpadat na látky přirozeně se vyskytující v přírodě a stává se tak snadno rozložitelným.

Univerzální čistič Klar je výborným pomocníkem pro celou domácnost, se kterým umyjete téměř všechny povrchy a zároveň ušetříte životní prostředí.

Použití: 1 odměrku univerzálního čističe rozmíchejte ve 2 litrech teplé vody.

Chráníme vaše zdraví i životní prostředí!

Záruka Klar

  • Klar představuje systém přírodních čisticích prostředků, které byly speciálně vyvinuty pro potřeby extrémně citlivé a alergické pokožky trpící dermatózou
  • Klar zaštiťuje jednoduchý a ucelený sortiment neutrálních výrobků bez parfemace, který snadno doplníte nebo zkombinujete s bio parfemovanými čisticími prostředky AlmaWin, které pochází od stejného výrobce
  • Kvalitu výrobků Klar zaručuje certifikát Ecogarantie
  • Veškeré použité přísady jsou čistě rostlinného či minerálního původu, a jsou proto v přírodě snadno a rychle odbouratelné.
  • Přírodní, bez použití genových technologií! Klar zásadně používá pouze substance s čistou ekobilancí.

Klar – příroda netvoří nic bez významu. My také ne.

Složení: 

Aqua, Lauryl Polyglucose, Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Citric Acid, Sodium Carbonate, Benzyl Alcohol