Zpět nahoru

Sonett Dezinfekční prostředek na ruce 1 l

Velikost balení: 
1 l
Země původu: 
Německo
Ekodrogérie: 
Cena:444 Kč
Skladem
Náš kód: 
05969
EAN: 
4007547209244

Vysoce účinný proti plísním i proti bakteriím typu salmonela či e-coli

Bez obsahu petrochemikálií, šetrný k pokožce.

Desinfekční přípravek na ruce na alkoholové bázi. K okamžitému použití všude tam, kde není k dispozici voda či je třeba dbát o desinfekci rukou – na cestách, v hromadné dopravě, ve zdravotnických zařízeních, v sociálních službách, v kuchyňských provozech, restauracích, potravinářských výrobnách, v obchodech atd. Je účinný také proti kožním mykózám.
 

Dezinfekci můžete použít i k čištění plastových povrchů, jako jsou například dětské hračky, kuchyňské linky či jiné kuchyňské pomůcky. 

Biologické odbourávání značky SONETT

Mýdlo ztrácí okamžitě po použití, v bezprostřední reakci s vápníkem obsaženým vždy v odpadní vodě, své vlastností snižující povrchové napětí (primární odbourávání). Vápenaté mýdlo je následně ze 100 % rozkládáno na oxid uhličitý a vodu (sekundární odbourávání). Cukrové smáčedlo a deriváty kokosového oleje jsou získávány chemickou konverzí pomocí kyselin ze surových materiálů čistě rostlinného původu a kompletně si zachovávají svou přirozenou strukturu. Pro mikroorganismy je proto snadné je kompletně rozložit. Etanol je do přírodního cyklu navrácen během několika hodin. Celý obal je recyklovatelný.

Dávkování: Přípravek je určen k přímému použití, netřeba ředit. Aplikujte přímo na ruce, v případě nutnosti po cca 2 minutách působení opláchněte vodou.

Upozornění: Uchovávejte v uzavřené nádobě mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s otevřeným ohněm.

Zásady ekologické drogerie SONETT

  • Výrobky jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.
  • Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka.
  • Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru.
  • Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů.

Složení: 

Aqua, alcohol*, glycerine*, potassium citrate, perfume* (fragrance), limonene*

*suroviny z ekologického zemědělství